Pritrauk vartotojų dėmesį!

Paversk juos potencialiais klientais | Web sprendimai, kurie veikia

Magiškas ir revoliucinis sprendimas už prieinamą kainą.

Nuo to momento, kai vartotojai patenka į jūsų svetainę, nepriklausomai nuo įrenginio, lankytojai turi greitai suvokti, ką jūs galite pasiūlyti potencialiam klientui.

Galingos, kūrybingos ir interaktyvios dizaino funkcijos, naudojant naujausias technologijas, pagerina vartotojų patirtį ir padidina vartotojų lojalumą. Turėdami unikalų firminį dizainą, jūs išsiskiriate iš savo konkurentų, o tai leidžia efektyviau reklamuoti savo tikslinę rinką.

Leidimas tikslinei rinkai sąveikauti su jūsų prekės ženklu yra svarbesnis nei bet kada.

Mylime tai ką darome

Cat in hat dizaineriai ir svetainių kūrėjai labai rūpinasi kurdami saugias, greitai reaguojančias svetaines, kurios puikiai atrodo ir sklandžiai veikia bet kuriame įrenginyje.

Kurkime kartu

Siūlome nuo pradžios iki galo web diziano ir programavimo paslaugas, pradedant koncepcijos dizainu, vartotojo ir sąsajos patirtimi, baigiant duomenų bazės architektūra.

Projektuojame

Internetines svetaines

Esame „WordPress“ profesionalai ir tikime jo galia.

Dėl savo lankstumo ir atviro kodo jis yra tobulas kūrimo įrankis daugybei įvairių žiniatinklio sprendimų – nuo reprezentacinių svetainių iki sudėtingų el. Prekybos svetainių.
Galime sukurti ir optimizuoti svetainę jūsų verslui, įdiegti įskiepius ir suteikti jums įrankių bei žinių, kaip visa tai prižiūrėti ir atnaujinti be jokių nuolatinių priežiūros išlaidų.

Jei esate naujokas elektroninėje prekyboje arba tiesiog norite greito el. prekybos sprendimo, galbūt paveldėjote blogai konvertuojančią „WooCommerce“ svetainę, kuri tiesiog neveikia taip gerai, kaip jums to reikia?
„Cat in Hat“ išanalizuos jūsų svetainę ir pateiks išsamius atsiliepimus bei rekomendacijas, kaip išstumti konkurentus iš vandens.

Paleidus svetainę Jūsų kelionė su mumis nesibaigia. Mes siūlome individualius palaikymo ir aptarnavimo paketus, pritaikytus individualiems poreikiams tam, kad jūsų svetainė būtų gerai prižiūrima ateityje.

Administruojame

Web serverius

Įgyvendiname

Marketingo planą

Nustatysime ir išskirsime Jūsų tikslinę auditoriją.

Mūsų svetainės yra optimizuotos paieškos sistemoms. Mes atliekame visus pagrindinius seo darbus, kurie padės išsaugoti ir pagerinti jūsų svetainių reitingą pagrindinėse paieškos sistemose.
Nesvarbu, ar norite optimizavimo paieškos sistemoms (SEO), mokamos paieškos reklamos (PPC), mūsų paslaugos garantuoja, kad padidins jūsų įmonės matomumą ir užtikrins puikią investicijų grąžą.

Pradėkime dirbti kartu.

Susisiekite su mums ir gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

en_USEnglish